Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na czwartek 23.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na czwartek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna – Islandia, godz. 20:00, Stjarnan – Vestmannaeyjar, typ: x2, kurs: 2.20
Obie drużyny straciły jak na razie zaledwie 8 bramek. W tabeli sąsiadują ze sobą zajmując odpowiednio 6. i 5. miejsce. Zespoły te tracą mało bramek, mają jednak również problem ze skutecznością. Gospodarze są ostatnio bez formy i przegrali wyraźnie ostatnie 3 mecze. Goście przegrali swój ostatni mecz, ale wcześniej odnieśli 4 zwycięstwa z rzędu nie tracąc przy tym bramki. Zespoły te grały ze sobą niedawno w pucharze i góra w wyjazdowym spotkaniu był zespół Vestmannaeyjar. Dziś warto postawić zakład, że goście tego meczu nie przegrają.

Piłka nożna – Singapur, godz. 14:00, Home United – Geylang, typ: 1, kurs: 1.95
W tej egzotycznej lidze zespoły ze środka tabeli miewają spore wahania formy. W jednej kolejce potrafią wysoko wygrać by w następnej z podobnym rywalem wysoko przegrać. Zdecydowana większość spotkań pomiędzy tymi zespołami kiedy gościem był zespół Home United kończyła się pewnym zwycięstwem gospodarzy, którzy u siebie grają bardzo dobrze. Dziś również to oni powinni zejść z boiska jako zwycięzcy.

Tenis – Nottingham, godz. 14:00, G.Muller – A.Dolgopolov, typ: over 25.5 gema, kurs: 1.90
Spotkanie dwóch bardzo ciekawych tenisistów. Obaj potrafią serwować co w tenisie na trawie zwiastuje sety zakończone tie-breakami. Jedyny jak dotąd mecz pomiędzy nimi 4 lata temu pewnie wygrał Dolgopolov. Teraz Muller jest w bardzo dobrej formie i na pewno łatwo tego meczu nie odda. Naszym zdaniem czeka nas zacięty, być może trzy setowy mecz, a ten typ może wejść nawet w dwóch zakończonych tie-breakiem setach.

Tenis – Nottingham, godz. 14:30, M.Baghdatis – P.Cuevas, typ: DW 2:0, kurs: 1.90
Ciekawe ale Ci zawodnicy jeszcze nigdy nie mieli okazji zagrać przeciwko sobie. Cuevas to zawodnik, który zdecydowanie najlepiej czuje się na ceglanych kortach. Baghdatis ma taki talent, że nawierzchnia u niego nie ma znaczenia. Szkoda, że z talentem nie idzie w parze koncentracja ponieważ do niektórych spotkań podchodzi luźniej co zwykle się źle dla niego kończy. Na trawie w tym roku prezentuje się jak na razie bardzo dobrze, pokonał m.in Berdycha i to on jest faworytem tego spotkania. Jeśli tylko podejdzie do tego meczu poważnie powinien go wygrać w dwóch setach.

Tenis – Wimbledon kwalifikacje, godz. 13:00, R.Albot – J.Kovalik, typ: 1, kurs: 2.10
Albot to gracz o sporym potencjale i powinien w rankingu znajdować się zdecydowanie wyżej. Gra w tym sezonie bardzo równo i wygrywa większość spotkań. Kovalik wprawdzie wygrał ostatnie dwa pojedynki pomiędzy nimi ale na trawie nie przepada grać i w tym widzimy szansę Mołdawianina, który w tych kwalifikacjach radzi sobie bardzo dobrze. Będzie to wyrównany pojedynek, a my stawiamy na Albota.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.