Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na czwartek 25.08.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na czwartek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Liga Europy – kwalifikacje, godz. 20:00, Osmanlispor – Midtjylland, typ: 1, kurs: 2.00
Turcy będą grali swoją piłkę, czyli pewnie w obronie, licząc przy tym, że Duńczycy dadzą szansę na groźne kontrataki. Uważam, że jest duża szansa, iż Osmanlispor wykorzysta swoje szanse i wygra to spotkanie.

Liga Europy – kwalifikacje, godz. 19:30, Partizani – Krasnodar, typ: 2 bez straty bramki, kurs: 2.72
Krasnodar jest ostatnio w gazie. Partizani zdaje się nie mieć szans z tak dysponowanym przeciwnikiem. Dlatego uważam, że Rosjanie wygrają bez straty gola, nawet grając na wyjeździe.

Liga Europy – kwalifikacje, godz. 20:30, Hajduk Split – Maccabi Tel Aviv, typ: 2, kurs: 2.4
Hajduk gra ostatnio słabo u siebie. Maccabi na ostatnich 10 meczów przegrało tylko 1. Jest szansa, że dziś będą kontynuować dobrą passę.

Liga Europy – kwalifikacje, godz. 19:00, Grashoppers – Fenerbahce, typ: 1x, kurs: 1.85
Szwajcarzy dobrze radzą sobie ostatnio w spotkaniach u siebie. Za to Turcy grają fatalnie na wyjeździe. Być może podrażniona ambicja gospodarzy pozwoli im przynajmniej zremisować to spotkanie.

Liga Mistrzów Kobiet – kwalifikacje, godz. 18:30, Ferencvaros K – Konak Bld. K, typ: 1, kurs: 1.70
Turczynki, jeśli już wygrywają, to raczej z drużynami z krajów, które nie słyną ze szkolenia kobiet, ani też nie mogą poszczycić się dobrymi wynikami w piłce nożnej mężczyzn. Liczę, że Węgierki nawiążą dzisiaj do najlepszych tradycji klubu.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.