Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na piątek 09.09.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na piątek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Polska – Ekstraklasa, godz. 20:30, Zagłębie Lubin – Wisła Płock, typ: 1, kurs: 1.91

Zagłębie w ostatnim meczu rozgrywanym u siebie, zremisowało z Górnikiem Łęczna, mimo że miało dużą przewagę. Gospodarze nie wykorzystali wielu okazji na strzelenie bramek, a jeszcze w końcówce mogli stracić komplet punktów, albowiem goście mieli wyborną okazję, którą nie wykorzystali. Wisła lepiej spisuje się u siebie, chociaż w ostatnim meczu przegrała na własnym boisku z Koroną Kielce 1:2. Jeżeli goście zagrają podobnie w Lubinie i będą popełniali takie błędy nie mają żadnych szans. Stawiam na zwycięstwo Zagłębia Lubin.

Azerbejdżan – I Liga, godz. 16:30, FK Karabach – Azal Pfc Baku, typ: 1HT, kurs: 1.95

Jak dotąd pierwsza liga Azerbejdżanu rozegrała trzy kolejki i nie ma niespodzianek, ponieważ na czele tabeli jest drużyna Karabachu, która zdobyła sześć punktów. Goście zajmują ostatnie miejsce i w tych trzech meczach zgromadzili jedynie punkt. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, dlatego stawiam na to, że będą prowadzili do przerwy.

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Cracovia – Lechia Gdańsk, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Po przerwie reprezentacyjnej Pasy będą podejmować u siebie Lechię Gdańsk i zapowiada się ciekawe spotkanie. Goście w ostatniej kolejce nieoczekiwanie przegrali u siebie z Niecieczą i będą chcieli odrobić straty. Gospodarze po wzmocnieniach również będą chcieli u siebie zainkasować trzy punkty, dlatego bramki w tym meczu powinny wpaść. Stawiam na przedział bramek 2-3.

Tenis – US Open, godz. 21:00, N. Djokovic – G. Monfils, typ: 1 (-2.5 seta), kurs: 1.90

Moim zdaniem Djokovic wygra tegoroczny turniej US Open, a ostatnią przeszkodą jaką będzie go czekać przed finałem tej imprezy będzie Francuz Monfils. Na pewno półfinał z udziałem Monfilsa to z pewnością jest niespodzianka, ale w tym turnieju w ogóle Francuzi spisali się bardzo dobrze. To że Djokovic wygra to spotkanie nie ulega wątpliwości, chodzi tu o to w jakich rozmiarach będzie to zwycięstwo. Ja zaryzykuję i postawię na to, że Djokovic wygra ten mecz bez straty seta.

Francja – I Liga, godz. 20:45, PSG – St. Etienne, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Gospodarze w ostatniej kolejce doznali dotkliwej porażki w meczu wyjazdowym z Monaco 1:3. Na pewno będą chcieli się w tym meczu zrehabilitować za porażkę i wygrać z St. Etienne. Goście to solidna drużyna, która już nie raz sprawiła niespodziankę wygrywając z drużynami wyżej od siebie notowanymi. Mimo wszystko uważam, że gospodarze wygrają to spotkanie, ale chyba nie strzelą więcej niż trzy bramki. Goście mogą nawet nie strzelić żadnej bramki, dlatego stawiam na przedział bramek 2-3.