Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na piątek 26.08.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na piątek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Wisła Płock – Korona Kielce, typ: 1, kurs: 1.90

Wisła Płock u siebie jest groźna, co pokazała w meczu z Legią Warszawa (2:3) i Jagiellonią Białystok (1:0). Jako beniaminek na pewno nie gra bojaźliwie, raczej odważnie, ponieważ już mecz wyjazdowy z Ruchem mogła zakończyć zwycięstwem. Bramka dla Chorzowian wpadła w końcówce meczu. We Wrocławiu w meczu ze Śląskiem również nie było źle, mimo że mecz zakończył się rezultatem 0:0, to goście w niektórych fragmentach tego spotkania przeważali. Korona ostatni mecz szczęśliwie wygrała strzelając zwycięskiego gola w ostatniej akcji meczu. Wygrana 1:0 nad Wisłą Kraków i 4:1 nad Lechem na pewno napawa optymizmem, ale były to mecze rozgrywane u siebie. Inaczej jest na wyjeździe i w Płocku będzie bardzo ciężko nawet o jeden punkt. Typuję zwycięstwo Wisły Płock.

Polska – Ekstraklasa, godz. 20:30, Wisła Kraków – Śląsk Wrocław, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Wisła Kraków jest na ostatnim miejscu i niektórym trudno się do tego przyzwyczaić. Jeżeli dalej będzie tak grała, to jej kibice będą musieli się do tej sytuacji przyzwyczaić i to na dłuższy okres. Nie powiem, że będzie to mecz na przełamanie dla gospodarzy, albowiem będą oni podejmować drużynę, która od początku nowego sezonu gra dobrze w defensywie i traci mało goli. Nie powiem również, że Wisła wygra ten mecz, gdyż gospodarze przegrali pięć ostatnich meczów z rzędu. Jedynie mogę postawić na to, że wpadną w tym meczu bramki. Typuję przedział bramek 2-3.

Holandia – II Liga, godz. 20:00, Jong PSV – Jong Utrecht, typ: over 3.5, kurs: 2.00

Zapowiada się ciekawy mecz, w którym spotkają się rezerwy PSV Eindhoven z rezerwami Utrechtu. Na razie to gospodarze są górą, ponieważ zajmują po czterech kolejkach, trzecie miejsce z dorobkiem dziesięciu punktów. Goście spisują się bardzo słabo, zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem jednego punktu. Spodziewam się w tym meczu wielu bramek, dlatego typuję, że obie drużyny strzelą więcej niż trzy bramki.

Holandia – I Liga, godz. 20:00, Vitesse – Utrecht, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Gospodarze rzadko przegrywają mecze u siebie, ale ostatnio zdarzyła im się wpadka, gdyż przegrali na własnym stadionie z Den Haag 1:2. Goście również w ostatniej kolejce doznali porażki, w meczu u siebie z Alkmaar 1:2. Mecz powinien być wyrównany i każda z drużyn będzie chciała się przełamać. Ja typuję przedział bramek 2-3.

Francja – III Liga, godz. 20:00, Chateauroux – Belfort, typ: 1, kurs: 1.90

Gospodarze w swojej lidze spisują się średnio, ale w ostatnim meczu w pucharze ligi zadziwili chyba nie tylko swoich kibiców, ale również i mnie wygrywając na wyjeździe z Le Havre aż 5:2. Nie wiem czy był to ze strony Le Havre przejaw lekceważenia drużyny przeciwnej, czy też samego pucharu, ale wynik jest wynikiem, a strzelenie pięciu bramek na wyjeździe robi wrażenie. Typuję zwycięstwo gospodarzy.