Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na poniedziałek 06.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na poniedziałek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Szwecja, godz.17:00, Halmstads BK – Syrianska FC, typ: 1 HT, kurs: 2.30

Spotkają się drużyny, które zajmują miejsca po przeciwległych biegunach tabeli. Gospodarze plasują się na drugim miejscu. W 10 meczach zgromadzili 22 punkty i stracili tylko cztery bramki, co świadczy o solidnej formacji defensywnej. Goście zajmują ostatnie miejsce z dziewięcioma punktami i raczej po tym meczu ich dorobek punktowy pozostanie bez mian. Stawiamy na to, że gospodarze będą prowadzić do przerwy.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 18:00, Polska – Litwa, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Ostatni sprawdzian Polaków przed Euro 2016. Poprzedni mecz towarzyski Polska przegrała u siebie z Holandią 1:2. Z perspektywy czasu okazuje się, że polska reprezentacja przegrała ten mecz z drużyną bardzo silną, reprezentującą solidny futbol. Holendrzy potwierdzili to w meczu z Austrią, który wygrali na wyjeździe 2:0. Mecz z Litwą może mieć całkiem inny przebieg, a to przede wszystkim z tego powodu, że Litwa jest o wiele słabszym zespołem niż Holandia. Jeżeli Polska przystąpi w optymalnym składzie, to nie powinna mieć problemu z odniesieniem pewnego zwycięstwa. My typujemy, że w meczu wpadnie kilka bramek, a konkretnie w przedziale 2 do 3.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:45, Włochy – Finlandia, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Reprezentacja Włoch, w ostatnim meczu towarzyskim, wygrała u siebie ze Szkocją 1:0, ale po bardzo wielkich męczarniach. Spotkanie to pokazało, że co do formacji obronnej nie ma żadnych zastrzeżeń, to do linii ataku można mieć dużo uwag, w szczególności do kreowania sobie sytuacji bramkowych. W meczu z Finlandią gospodarze powinni mieć mniej problemów z pokonaniem przeciwnika. Tym razem powinni strzelić kilka bramek, a my stawiamy na przedział bramkowy 2 do 3 goli.

Tenis – Hertogenbosch, godz. 10:00, A. Mannarino – A. Seppi, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.15

Obaj tenisiści prezentują zbliżony poziom i trudno wyrokować, który z nich wygra to spotkanie. Mannarino na turnieju Roland Garros pokonał Kukushkina, ale już w kolejnym meczu przegrał z Raonicem. Włoch Seppi odpadł już po pierwszym meczu przegrywając z Gulbisem. Jak na razie mecze z udziałem tych tenisistów kończyły się zawsze wynikiem dwusetowym, my natomiast na przekór tym statystykom typujemy, że to spotkanie zakończy się wynikiem trzysetowym.

Tenis – Stuttgart, godz. 11:00, S. Groth – I. Marchenko, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.15

Czeka nas bardzo wyrównane spotkanie, w którym trudno wytypować kto będzie jego zwycięzcą. Groth w ostatnim turnieju w Manchesterze dzielnie się spisywał i przegrał w trzeciej rundzie z Kudlą. Obaj słabo spisali się na turnieju Roland Garros, odpadli po pierwszych meczach. Groth uległ Nadalowi, a Marchenko – Estrelli. Typujemy, że mecz zakończy się po trzech setach.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.