Typy na dziś: Overy na poniedziałek 06.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na poniedziałek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Argentyna – II Liga, godz. 20:00, Cordoba – Club Almagro, typ: under 2.5, kurs: 1.45

Cordoba, jak na razie, spisuje się słabo. Zajmuje przedostatnie miejsce, a w pięciu ostatnich spotkaniach przegrała aż cztery mecze. Goście zajmują ósme miejsce, ale wbrew pozorom nie będą faworytem tego spotkania. Obie drużyny strzelają mało bramek, dlatego typujemy, że w tym meczu nie strzelą więcej niż dwie bramki.

Norwegia – II Liga, godz. 19:00, Jerv FK – Fredrikstad, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze po dziesięciu kolejkach zajmują dziewiąte miejsce z dorobkiem trzynastu punktów. Goście spisują się poniżej oczekiwań, ponieważ zajmują przedostatnie miejsce z dorobkiem ośmiu punktów. Fredrikstad gra bardzo słabo na wyjazdach. W ostatnich dwóch meczach wyjazdowych stracili aż siedem bramek nie strzelając ani jednej. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 18:00, Polska – Litwa, typ: 1 over0.5 HT, kurs: 1.45

Będzie to ostatni sprawdzian drużyny polskiej przed wyjazdem na ME we Francji. Po przegranej z Holandią gospodarze będą chcieli jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością. Litwa nie należy do potentatów europejskiej piłki, dlatego Polska będzie faworytem tego meczu. Jeżeli gospodarze zagrają w optymalnym składzie, nie powinni mieć problemu z odniesieniem zwycięstwa. Polska reprezentacja jest lepszą drużyną i nawet w zmienionym składzie powinna wygrać ten mecz. My typujemy, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Szwecja, godz. 17:00, Assyriska – GAIS, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują ósme miejsce i wyprzedzają GAIS o cztery punkty. Assyriska nie przegrała od pięciu spotkań i może po tym meczu przedłużyć dobrą passe. Goście strzelają mało goli i podobnie może być i w tym spotkaniu. Typujemy, że w pierwszej połowie drużyny nie strzelą więcej niż jednego gola.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:45, Włochy – Finlandia, typ: under 2.5, kurs: 1.75

Gospodarze w ostatnim meczu nie zachwycili ledwie wygrywając ze Szkocją 1:0. Widać, że drużyna włoska ma problemy w ofensywie i z trudem przychodzi jej strzelanie bramek. Nawet z tak przeciętną drużyną, jaką jest Finlandia gospodarze mogą mieć problemy ze zdobywaniem bramek. My typujemy, że w meczu nie wpadną więcej niż dwa gole.