Typy na dziś: Overy na poniedziałek 11.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na poniedziałek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Islandia – Premier League, godz. 21:15, Breidablik – Akranes, typ: under 3.5, kurs: 1.50
Gospodarze zajmują 4. miejsce w tabeli, goście są na 10. miejscu. Breidablik ma aspiracje aby włączyć się do walki o mistrzostwo kraju. W ostatnich dwóch meczach na swoim boisku gospodarze potracili punkty, więc dzisiaj będą chcieli w końcu wygrać. Dzisiaj przeciwnika mają odpowiedniego, aby spełnić ten cel. Biorąc po uwagę obecną formę Akranes kibice powinni zobaczyć dzisiaj bramki, lecz nie powinno ich być więcej trzy.

Rosja – Dywizja 1, godz. 18:30, Dyn. Moskwa – Tyumen, typ: under 2.5, kurs: 1.85
Tyumen przyjeżdża w pierwszej kolejce spotkań rosyjskiej Dywizji 1 do faworyta nowego sezonu, zespołu Dynama Moskwa. Goście znając klasę rywala będą ograniczać się przede wszystkim do defensywy, aby nie stracić bramki. Dynamo dobrze spisywało się w meczach kontrolnych przed rozpoczęciem sezonu i powinni dzisiaj zainkasować 3 punkty, jednak nie powinniśmy zobaczyć więcej niż 2 bramek w tym spotkaniu.

Islandia – Premier League, godz.21:15, Stjarnan – Fjolnir, typ: BTS – TAK, kurs: 1.66
Spotkanie piątej z drugą drużyną islandzkiej Premier League. Dobra forma gości w ostatnich kolejkach oraz historia pojedynków pomiędzy obiema drużynami rokuje na bts bramkowy w tym spotkaniu, po całkiem przyjemnym kursie.

Peru – Primera Division, godz. 20:15, Defensor La Bocana – Comerciantes Unidos, typ: BTS – TAK, kurs: 1.61
Gospodarze jeszcze nie wygrali w tym sezonie i nawet jeśli udaje im się trafiać do bramki rywali, to sami też tracą gole. W 8. kolejce spotkań w peruwiańskiej Primera Division zagrają z zajmującym 11. miejsce Comerciantes Unidos. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 4:1 dla gości. Gospodarze powinni od początku meczu ruszyć do przodu, aby zdominować rywala i w końcu wygrać, dopisując 3 punkty w ligowej tabeli. To może jednak skutkować kontrą gości, a na pewno Comerciantes stać na strzelenie przynajmniej jednej bramki nie za mocnej obronie Defensora.