Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na poniedziałek 23.05.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na poniedziałek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Turcja – Baraże, godz. 18:00, Alanyaspor – Balikseirspor, typ: 1, kurs: 1.95

Gospodarze w pierwszym meczu barażowym o awans, zremisowali na wyjeździe 0:0. Na pewno lepszym wynikiem byłby remis bramkowy, ale grając w rewanżu u siebie Alanyaspor będzie faworytem. Gospodarze muszą uważać, aby nie stracić bramki, ponieważ wtedy muszą strzelić o jedną bramkę więcej niż goście. Każdy remis bramkowy da awans Balikseirspor. Mimo wszystko, gospodarze powinni wykorzystać atut własnego boiska i zwyciężyć. My stawiamy na wygraną Alanyaspor.

Szwecja – II Liga, godz. 19:30, Halmstads – Dalkurd, typ: 1, kurs: 2.10

Halmstads zajmuje drugie miejsce i ma tyle samo punktów co pierwszy Sirius. W przypadku zwycięstwa, gospodarze będą zajmować pierwsze miejsce. W pięciu ostatnich meczach Halmstads wygrał cztery mecze i jedno spotkanie przegrał. Goście są typowym średniakiem, zajmują szóste miejsce. W ośmiu kolejkach zgromadzili dwanaście punktów. Atut własnego boiska powinna wykorzystać drużyna gospodarzy i wygrać to spotkanie.

Tenis – Roland Garros, godz. 11:00, A.L. Friedsam – D. Kasatkina, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.50

Wyżej notowaną tenisistką jest Rosjanka i na pewno będzie faworytką tego meczu. Niemka jednak potrafi grać w tenisa i już nie raz pokazała, że nie można jej lekceważyć. Na turnieju w Rzymie, Friedsam bardzo dobrze się spisywała, przegrała dopiero z S. Williams. Kasatkina może wygra to spotkanie, ale Friedsam jest w stanie wygrać jednego seta. Stawiamy, że mecz zakończy się w trzech setach.

Tenis – Roland Garros, godz. 11:00, L. Siegemund – E. Bouchard, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.15

Będzie to bardzo wyrównane spotkanie, może z niewielką przewagą Niemki Siegemund, która ostatnio jest w dobrej formie. Na turnieju w Madrycie Niemka pokonała Kuznetsovą i Lucic – Baroni. Przegrała dopiero z Cirsteą 0:2. Kanadyjka jest w stanie nawiązać walkę i w cale nie stoi na straconej pozycji. Typujemy, że mecz zakończy się w trzech setach.

Niemcy – Baraże, godz. 20:30, Nuernberg – Eintracht Frankfurt, typ: X HT, kurs: 2.05

W pierwszym meczu barażowym Eintracht zremisował u siebie z Nuernberg 1:1. W rewanżu w lepszej sytuacji będzie drużyna gospodarzy, której wystarczy do awansu nawet remis bezbramkowy. Goście muszą strzelić bramkę, aby marzyć o awansie. Mecz będzie bardzo wyrównany i zacięty. Obie drużyny będą skoncentrowane na tym, aby nie stracić gola. My stawiamy, że do przerwy będzie rezultat remisowy.