Typy na dziś: Overy na poniedziałek 23.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na poniedziałek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Turcja – Baraże, godz. 18:00, Alanyaspor – Balikesirspor, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40

W rewanżowym meczu o awans do pierwszej ligi faworytem będą gospodarze, którzy w pierwszym meczu wywieźli remis 0:0. Goście będą uważnie grać w defensywie i kiedy nadarzy się okazja, będą kontratakować. Na pewno bramka na wyjeździe pokrzyżowałaby sytuację gospodarzy w tym meczu. My stawiamy, że w pierwszej połowie nie wpadnie więcej niż jedna bramka.

Szwecja, godz. 19:00, Malmoe – Falkenbergs, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują drugie miejsce w tabeli za Norrkoping. W pięciu ostatnich meczach zanotowali cztery zwycięstwa, w tym wygrali dwa ostatnie mecze z rzędu. Goście spisują się bardzo słabo, zajmują ostatnie miejsce i przegrali aż cztery mecze z rzędu. Typujemy, że Malmoe strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Szwecja, godz. 19:00, IFK Goeteborg – Hammarby IF, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Jak na razie IFK Goeteborg spisuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań swoich kibiców. Po dobrych meczach przychodzą porażki. Gospodarze grają nierówno, czego przykładem była porażka u siebie z Malmoe aż 0:3. W następnym meczu IFK Goeteborg pokonało na wyjeździe Gefele aż 6:2. Goście zajmują trzecie miejsce od końca. Grają ofensywnie, ale przy tym tracą dużo goli. Stawiamy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Tenis – Roland Garros, godz. 11:00, P. Lorenzi – C. Berloq, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.40

Czeka nas bardzo wyrównane spotkanie, w którym trudno jest wskazać faworyta do zwycięstwa. Wyżej notowany w rankingu ATP jest Włoch Lorenzi, ale trudno będzie mu zwyciężyć w trzech setach. Jeżeli Argentyńczyk zagra tak jak w meczach kwalifikacyjnych, to może wygrać dwa sety, a nawet cały mecz. My stawiamy, że mecz zakończy się wynikiem powyżej trzech setów.

Tenis – Roland Garros, godz. 11:00, M. Jaziri – F. Mayer, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.45

Faworytem tego spotkania jest Jaziri, ale z pewnością nie będzie to dla niego łatwe spotkanie. Tunezyjczyk nie jest ostatnio w dobrej formie. Przegrał w pierwszej rundzie na turnieju w Monachium, a w Rzymie odpadł po kreczu. Stawiamy, że spotkanie zakończy się wynikiem powyżej trzech setów.