Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na sobotę 26.03.

Drukujemy porcję ryzykownych typów na sobotę i przypominamy o redukcji stawki, gdyż ryzyko jest dość spore.

Hokej – Polska, godz. 14:30, Cracovia – Tychy, typ: 1, kurs: 2.10
Będzie to już ostatni mecz w fazie finałowej play off między tymi drużynami. Po sześciu meczach jest remis 3:3. Wydawało się, że drużyna z Tychów po zwycięstwie w Krakowie dopełni u siebie formalności i wygra szósty mecz. Niestety mecz zakończył się dla Tyszan porażką i o tym kto będzie fetował tytuł mistrza Polski zadecyduje siódmy mecz, który odbędzie się na lodowisku w Krakowie. W spotkaniu tym może być różnie, ale mimo wszystko gospodarze, czyli hokeiści Cracovii raczej nie zmarnują takiej okazji. Mecz jest o bardzo dużą stawkę i na pewno hokeistów obu drużyn nie trzeba będzie specjalnie motywować. Na pewno będzie to wyrównany pojedynek, przy czym większe szanse na zwycięstwo dajemy gospodarzom i to oni nieznacznie pokonają gości i zdobędą tytuł mistrza Polski.

Hokej – Szwajcaria, godz. 19:45, Servette – Lugano, typ: 1, kurs: 2.00
Po czterech meczach półfinałowych play off mamy wynik remisowy- 2:2. Gospodarze, drużyna Servette zajęła trzecie miejsce w sezonie zasadniczym, natomiast Lugano miejsce piąte. Obie drużyny są nieobliczalne, ponieważ gospodarze w pierwszym półfinałowym meczu ulegli Lugano aż 0:5, by w następnym meczu wyjazdowym wygrać po dogrywce. Kolejny mecz u siebie ponownie przegrali, tym razem w dogrywce, by następnie rozgromić Lugano 6:1 na ich lodowisku. Typujemy, że tym razem będzie inaczej i mecz wygra drużyna Servette.

Anglia – 5. liga, godz. 13:45, Halifax – Altrincham, typ:1, kurs: 2.00
Będzie to bardzo ważny mecz dla dolnego układu tabeli. Gospodarze zajmują trzecie miejsce od końca i tracą do bezpiecznego miejsca jeden punkt. Tak się składa, że to miejsce zajmuje najbliższy ich rywal, czyli drużyna Altrincham. W przypadku zwycięstwa, gospodarze opuszczą strefę spadkową, natomiast w przypadku porażki mocno skomplikują sobie sytuacje w tabeli. Goście mają lepszy bilans w bezpośrednich meczach z Halifax, ale tym razem to gospodarze wygrają mecz.

Anglia – 5. liga, godz.16:00, Dover – Torquay, typ: 1, kurs: 1.90
Dover zajmuje w tabeli szóste miejsce i traci jeden punkt do strefy barażowej. Od pięciu meczów gospodarze nie ponieśli porażki, w tym aż cztery mecze zakończyli zwycięstwem. Goście będą do końca walczyć o utrzymanie. Na razie zajmują dziewiętnastą, bezpieczną pozycję, ale mają tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Będzie to na pewno ciekawe spotkanie, ponieważ gospodarze będą chcieli zwyciężyć i uplasować się w strefie barażowej, natomiast goście będą chcieli uniknąć miejsca zagrożonego degradacją. Mimo wszystko atut własnego boiska powinna wykorzystać drużyna Dover, dlatego też stawiamy na jej zwycięstwo.

Hiszpania – Segunda Division, godz. 18:00, Huesca – Ath. Bilbao B, typ: 1, kurs: 1.90
Huesca po tym meczu będzie miała wielką szansę, aby odskoczyć od strefy spadkowej. Aby tak się stało gospodarze muszą wygrać mecz z ostatnią drużyną w tabeli jakim jest zespół Ath. Bilbao B.
Gospodarze zajmują 18. miejsce i mają tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Goście praktycznie już nie mają szans na utrzymanie, ponieważ tracą do bezpiecznego miejsca dającego utrzymanie aż dwanaście punktów. Jeżeli przegrają ten mecz będą tracić już piętnaście punktów. Wszystko na to wskazuje, że Huesca wykorzysta szanse i pewnie wygra spotkanie.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.