Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na środę 07.09.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na środę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Tenis – US Open, godz. 17:00, A. Konjuh – Kar. Pliskova, typ: DW 0:2, kurs: 2.00

Zaryzykuję i postawię na dokładny wynik w meczu Konjuh – Pliskova. Moim zdaniem mecz ten wygra Pliskova i stawiam na to, że wygra go bez straty seta. Mimo, że Konjuh pokonała Radwańską 2:0, trzeba przyznać, że Polka należy do najbardziej chimerycznych tenisistek. Dla Chorwatki ćwierćfinał to już jest bardzo duże osiągnięcie, a półfinał to raczej za wysokie progi. Stawiam na to, że Pliskova wygra ten mecz 2:0.

Włochy – II Liga, godz. 20:30, Ternana – Pisa, typ: X HT, kurs: 1.95

Po pierwszej kolejce obie drużyny przystąpią do tego meczu w odmiennych nastrojach. Gospodarze przegrali na wyjeździe z Cittadellą 0:2, natomiast Pisa pokonała u siebie Novarę 1:0. Mecz powinien być wyrównany i moim zdaniem, jeżeli którakolwiek z tych drużyn wygra, to wszystko powinno się wyjaśnić dopiero w drugiej połowie. Stawiam na to, że w pierwszej połowie będzie remis.

Hiszpania – Puchar Króla, godz. 22:00, Mallorca – Reus Deportiu, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 2.00

W tym spotkaniu raczej nie możemy spodziewać się wielu goli. Goście grają bardzo defensywnie, ale jak na razie są skuteczni w swoich działaniach, ponieważ tracą w lidze mało goli. Gospodarze zawodzą i jak dotąd zapowiada się, że będzie to typowy ligowy średniak. Obie drużyny już spotkały się ze sobą w lidze i górą była drużyna gości, która wygrała 1:0. Jednak to jest Puchar Króla i moim zdaniem Mallorca będzie chciała zrewanżować się za porażkę w lidze. Zaryzykuje i postawie na to, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Hiszpania – Puchar Króla, godz. 20:30, Barakaldo – Amorebieta, typ: 1 HT, kurs: 1.95

Gospodarze w poprzedniej rundzie pucharu pokonali u siebie Zamudio 4:0 i są faworytami tego spotkania. W lidze – Segunda Division B gr. 2, gospodarze są na trzecim miejscu, natomiast goście spisują się słabo i zajmują przedostatnie miejsce. Wszystko wskazuje na to, że to spotkanie może mieć podobny przebieg do meczu pucharowego z Zamudio, dlatego stawiam na to, że Barakaldo będzie prowadzić do przerwy.

Anglia – Puchar FA – Kwalifikacje, godz. 20:45, Dunstable – Heybridge, typ: 1, kurs: 1.91

W przypadku remisu, w tym spotkaniu będzie rozegrany kolejny dodatkowy mecz. W pierwszym spotkaniu Dunstable zremisowało na wyjeździe 2:2 i wydaje się, że u siebie będzie faworytem. Mecz na pewno będzie wyrównany, ale to gospodarze powinni go wygrać. Stawiam na zwycięstwo Dunstable.