Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na wtorek 12.04.

Przed Wami typy z sekcji Ryzyk-Fizyk na wtorek. Powodzenia!

Piłka nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Real Madryt – Wolfsburg, typ: awans 2, kurs: 2.00
W pierwszym spotkaniu doszło do sporej niespodzianki i Wolfsburg wygrał dwa do zera. Dziś to Real jest faworytem ale do awansu potrzebują trzybramkowego zwycięstwa. Real oczywiście jest zdolny do dokonania pogromy ale uważamy, że kurs na awans Wolfsburga jest zawyżony i warto z niego skorzystać.

Piłka nożna – Anglia, godz. 20:45, Birmingham – Leeds, typ: Over 2.5, kurs: 1.95
Spotkanie drużyn ze środka tabeli angielskiej Championship. Ostatnio obie ekipy grają bez błysku i nie potrafią ustabilizować formy na dobrym poziomie.
W sezonie drużyny nie mogą pochwalić się najwyższą skutecznością, jednak ostatnio ich mecze obfitują w gole i liczymy na podtrzymanie ostatniej serii.

Piłka nożna – Węgry, godz. 18:00, MTK Budapeszt – Paks, typ: 1, kurs: 2.00
Spotkanie wicelidera z siódmą drużyną tabeli. Gospodarze nie mają już szans na mistrzostwo jednak jeśli chcą grać w pucharach nie mogą sobie pozwolić na wpadki. U siebie grają znakomicie, natomiast Paks bardzo słabo radzi sobie na wyjazdach dlatego warto zagrać tu na gospodarzy.

Tenis – Monte Carlo, godz. 11:30, I.Karlovic – J.Sousa, typ: Over 22.5 gema, kurs: 2.00
Obaj tenisiści nie są obecnie w swojej najlepszej dyspozycji i nie mogą nawiązać do dobrej formy z poprzedniego sezonu. Karlovic swoją grę opiera na serwisie, co na tej nawierzchni nie jest taką potężną bronią jak na innych, jednak stawiamy, że każdy set tego pojedynku będzie bardzo zacięty i gracze będą dobrze pilnowali zagrywki. Przy dobrym układzie over wejdzie już w dwóch setach

Futsal – El. MŚ, godz. 15:00, Kazachstan – Polska, typ: 2(+2.5) kurs: 2.10
Rewanżowe spotkanie barażu o awans na Mistrzostwa Świata w Kolumbii. W pierwszym spotkaniu niespełna 30 sekund przed końcem Polacy uratowali remis. Kazachstan to świeżo upieczony brązowy medalista Mistrzostw Europy a nasi ostatni raz na wielkim turnieju byli w 2001 roku. Faworytem są gospodarze ale Biało-Czerwoni tanio skóry nie sprzedadzą.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.