Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na wtorek 15.03.

Zapraszamy do typów ryzyk-fizyk na wtorek. Pamiętajcie, ryzykowne typy gramy po niższych stawkach niż inne. Powodzenia.

Piłka nożna – Turcja , godz. 18:30, Trabzonspor – Besiktas, typ: Under 2.5, kurs: 2.00
Goście jeśli wygrają ten mecz wskoczą na fotel lidera, jednak nie będzie wcale o to łatwo. Trabzonspor traci mało bramek u siebie, a Besiktasowi zawsze grało się z nimi ciężko i spotkania były bardzo zacięte. Warto zaryzykować under w tym spotkaniu.

Piłka nożna – Austria, godz. 18:30, Austria Salzburg – FAC Vien, typ: 2 DNB, kurs: 2.38
Spotkanie drużyn ze strefy spadkowej drugiej ligi austriackiej. Obie drużyny mają bardzo trudną sytuację ale wygląda na to, że to goście bardziej wierzą w utrzymanie. Wiosnę zaczęli od 4 punktów w 3 meczach czyli niemal tyle ile przez jesiennych 19. Gospodarze nadal wyglądają marnie i to goście wyjadą dziś z punktami

Piłka nożna – Anglia, godz. 20:45, Oldham – Blackpool, typ: 1, kurs: 2.10
Spotkanie drużyn znajdujących się w strefie spadkowej Ligue One. Oldham o oczko niżej w tabeli od Blackpool, a do bezpiecznego miejsca tracą 3 punkty ale mają o 2 spotkania rozegrane mniej od przeciwnika. Gospodarze są ostatnio w całkiem niezłej formie i mają spore szanse pokonać rywala w walce o utrzymanie.

Piłka nożna – Anglia, godz. 20:45, Eastleigh – Bromley, typ: x2, kurs: 2.15
Starcie z niższej ligi angielskiej. Obie drużyny są w górnej połówce tabeli i obie mają jeszcze szansę powalczyć o awans. Goście są ostatnio w znakomitej formie i tracą mało bramek. Bezpośrednie mecze zwykle były zacięte i dziś chociaż goście nie są faworytami mogą spokojnie wywieźć stąd jakieś punkty.

Tenis – Indian Wells, godz. 23:00, R. Nadal – F. Verdasco, typ: 2(+1.5 seta), kurs: 1.90
Nadal zawsze w tym turnieju zachodził wysoko, ale to już nie ten sam Rafa. Verdasco jest znacznie niżej sklasyfikowany niż Nadal, ale zawsze był bardzo niewygodnym rywalem dla Rafaela. W tegorocznym AO pokonał go 3:2, a ostatnie 5 pojedynków pomiędzy nimi to była walka na noże. Jeden set dla Verdasco bardzo prawdopodobny.

Hej! Masz konto w Bet365? Nie? Przecież każdy musi je mieć!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.