Typy na dziś – Singiel: Dundalk – St. Patricks

Typy na dziś – Singiel: Dundalk – St. Patricks
Oceń

Singla na piątek 5. dzień października zagramy w irlandzkiej Premier Division, w której zostaną dziś rozegrane cztery spotkania. Zapraszamy na piątkowe typy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Dundalk pokona przed własną widownią St. Patricks przynajmniej dwoma bramkami, pokrywając tym samym europejski handicap 0:1.

Gospodarze są liderem rozgrywek i na 16 domowych spotkań, aż 13 razy zwyciężali. Co ciekawe, cztery ostatnie pojedynki z St. Patricks na swoim stadionie wygrywali, pokrywając handicap 0:1.

Goście zajmują 6. miejsce w tabeli (na 10 drużyn) i bardzo słabo radzą sobie na wyjazdach. Na 16 meczów w delegacji, aż 10 razy wracali do domu bez punktów.

Liczymy, że Dundalk wygra dziś przekonująco i piąty raz z rzędu pokryje w starciu z St. Patricks handicap 0:1.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Dundalk – St. Patricks, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.75.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Jo Wilfred Tsonga – Andriej Rublow https://t.co/sMgefL9Qr4 #betting

Typy NHL: St. Louis Blues – Toronto Maple Leafs https://t.co/IiIX249ujw #betting

Typy na rzuty rożne: Liverpool – Bayern Monachium https://t.co/KD17MSA2Mb #betting

Load More…