Typy na dziś: Dubel na piątek 5.10.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek w 5. dzień października wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.41. Życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Östersunds pokona na swoim stadionie Dalkurd. Gospodarze zajmują 6. miejsce w tabeli, natomiast goście są drudzy od końca. Dalkurd fatalnie spisuje się na wyjazdach, bo na 12 meczów w delegacji aż 8 razy wracał do domu bez punktów. Östersunds to solidna ekipa i mimo kilku kontuzji w składzie, powinni zgarnąć komplet punktów.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domowe zwycięstwo Rody z rezerwami PSV. Gospodarze walczą o awans do ekstraklasy i mecze z rezerwami na swoim obiekcie powinni wygrywać. Liczymy, że wygra dziś lepsza drużyna, a tą z pewnością jest Roda Kerkrade.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01.E94 w Spotify 🎙✅ https://open.spotify.com/episode/2KaQDXdw1g5ygZcyDHBJ0g?si=Gl_2XeqwTY-WjvO3FP01-w #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 5.04.
https://youtu.be/FgHS88aCwYU
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E94 w Apple Podcasty 🎙💰 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=09ac1e29-80d0-4888-b42d-fb24cd86ea36

Load More…