Typy na dziś: Singiel na czwartek 1.01.

Typy na dziś: Singiel na czwartek 1.01.
Oceń

Czwartkowego Singla zagramy znów w Pucharze Króla w Hiszpanii, bo znaleźliśmy typ, który może przynieść nam i Wam pieniądze. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Barcelona zagra z Valencią w półfinale rozgrywek. Owszem pewnie Duma Katalonii wygra, ale Valencia w tym sezonie gra naprawdę dobrze. Czy sądzicie, że wyjdą otwarci na przyjęcie wielu goli, mając w perspektywie rewanż u siebie? Oczywiście, że nie! Trener ekipy gości zagra bardzo defensywnie, żeby nie stracić wielu bramek.

Dlatego uważamy, że w tym meczu linia 3.5 nie zostanie pokryta. Może Barca wygra 3:0, 2:1, ale większy wynik? Nie sądzimy! Dlatego zdecydowaliśmy się zagrać Singla na poniżej 3.5 gola.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

FC Barcelona – Valencia, typ: poniżej 3.5 gola, kurs: 2.12.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…