Typy na dziś: Singiel na czwartek 10.05.

Typy na dziś

Singla na czwartek 10. dzień maja zagramy w szwajcarskiej Super League, w której dojdzie dziś do spotkania na szczycie. Young Boys, który już zapewnili sobie mistrzostwo kraju, zagają na wyjeździe z Basel, które zagwarantowało sobie 2. miejsce  w tabeli.

Stawiamy, że w tym spotkaniu – bez większej stawki – padną mniej niż cztery gole. Mimo iż rywalizacja między tymi drużynami przeważnie jest zacięta, to nie spodziewamy się tu wielu bramek.

Przyznamy się, że zastanawialiśmy się również nad typem na powyżej 3.5 goli, ale ostatecznie stawiamy na under. Dlaczego?

Po pierwsze z powodu braku stawki w tym meczu, po drugiej z racji historii. W ostatnich sześciu potyczkach między tymi ekipami na St. Jakob-Park linia 3.5 nie była pokrywana ani razu. Wynik, który chodzi nam po głowie i który bierzemy w ciemno to 1:1.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Basel – Young Boys Berno, typ: poniżej 3.5 gola, kurs: 1.69.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…