Typy na dziś: Singiel na czwartek 11.01.

Typy na dziś: Singiel na czwartek 11.01.
Oceń

Kolejny dzień ubogiej oferty piłkarskiej u bukmacherów i przyznamy, że dziś gramy na siłę, tak aby codziennie coś dawać. Jednak na Waszym miejscu poczekalibyśmy do piątku.

Singla zagramy w Pucharze Hiszpanii i stawiamy, że Sewilla pokona dziś Cadiz przynajmniej dwoma bramkami. Pierwszy mecz ekipa z Andaluzji wygrała na wyjeździe 2:0 i sprawa awansu jest praktycznie przesądzona. Choć… w poprzedniej rundzie Cadiz przyjechał do Sewilli na mecz Betisem i wygrał 5:3, uzyskując awans.

Jednak my wierzymy w powiedzenie, że nic dwa razy się nie zdarza i stawiamy na Sewillę, że wygra pokrywając handicap 0:1. Coś czujemy, że będzie 3:0…

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Sevilla – Cadiz, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.86.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…