Typy na dziś: Singiel na czwartek 19.04.

Oceń

Singla na czwartek zagramy w duńskiej Superlidze. Zagramy ryzykownie w spotkaniu na szczycie, które może zdecydować o mistrzowskiej koronie. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że w meczu Midtjylland z Brondby padną więcej niż 2.5 bramki, choć w ich ostatnim spotkaniu na tym terenie padł rezultat 0:1 dla ekipy ze stolicy. Uznajmy, że tak niski rezultat to raczej anomalia w pojedynkach między tymi drużynami. Wcześniej w ostatnich sześciu potyczkach linia 2.5 była pokrywana z dużą nawiązką.

Dziś to spotkanie może przybrać dwa scenariusze. Defensywna gra obu drużyn i znów niski wynik lub otwarta wojna i worek bramek. My wybieramy tę drugą opcję i stawiamy na powyżej 2.5 gola.

I teraz UWAGA UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Midtjylland – Brondby, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.70.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…