Typy na dziś: Singiel na czwartek 3.05.

Oceń

Singla na czwartek zagramy w słoweńskiej Prva Lidze, w której zostaną dziś rozegrane dwa spotkania 30 kolejki. Zapraszamy i jak zawsze życzymy Wam wielkich wygranych u bukmacherów. Powodzenia!

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu Aluminij z Olimpiją Ljubljana. W siedmiu ostatnich spotkaniach na tym terenie między tymi drużynami, linia 2.5 była pokrywana aż sześć razy. Tylko raz padł wynik 2:0, a poza tym kibice na Sportni park w Kidricevie oglądali więcej niż dwa gole.

Liczymy, że dziś seria z over 2.5 w tym pojedynku zostanie podtrzymana i piłka wyląduje w bramce przynajmniej trzy razy. Takie 1:2 by nam bardzo pasowało…

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Aluminij – Olimpija Ljubljana, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.75. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…