Typy na dziś: Singiel na niedzielę 1.04.

Oceń

Singla na niedzielę zagramy w angielskiej Premier League. Oba dzisiejsze mecze w tej lidze odbędą się w Londynie, ale my zaglądniemy na północ brytyjskiej stolicy na Emirates Stadium.

Stawiamy, że Arsenal pokona Stoke różnicą przynajmniej dwóch bramek. Owszem pamiętamy, że Kanonierzy zawiedli już nie raz, ale dziś dostają rywala, który raczej spadnie z ekstraklasy. Stoke nie radzi sobie w starciach wyjazdowych z Arsenalem. Cztery ich ostatnie wizyty tutaj, zakończyły się porażkami i w każdym gospodarze wygrywali różnicą 2 lub więcej goli.

Liczymy, że Kanonierzy nie odpuszczą i powalczą w całym spotkaniu. Jeśli nic nadzwyczajnego się nie stanie (czerwona kartka), to londyńczycy powinni spokojnie wygrać pokrywając handicap 0:1.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Arsenal – Stoke, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.74.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…