Typy na dziś: Singiel na piątek 6.04.

Oceń

Do Singla na piątek wybraliśmy pojedynek z holenderskiej Eerste Divisie, czyli zaplecza tamtejszej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, które niech przełoży się na spore wygrane u bukmacherów.

Stawiamy, że w meczu Almere City z rezerwami Utrechtu padną więcej niż trzy bramki. Gospodarze na 16 meczów przed własną widownią aż 10 razy kończyli je pokrywając linię 3.5. Średnia bramek  w meczach z udziałem Almere na ich obiekcie, wynosi aż 3.9 gola na jedno spotkanie.

Rezerwy Utrechtu są dostarczycielem punktów i bramek. Liczymy, że w tym pojedynku gospodarze na tyle zdominują gości, że zobaczymy tu przynajmniej cztery trafienia. Każdy – ewentualny – gol dla Utrechtu będzie przyjemnym bonusem.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Almere City – Jong Utrecht, typ: powyżej 3.5 goli, kurs: 1.84. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…