Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 1.01.

Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 1.01.
Oceń

Poniedziałkowego Singla zagramy w angielskiej Premier League, bo nie mamy wielkiego wyboru. Dziś piłkarze leczą kaca po nocnych imprezach i tylko nieliczni będą dziś wylewali siódme poty na boiskach.

Wbrew bukmacherom zagramy dziś na powyżej 2.5 gola w meczu Evertonu z Manchesterem United. Czerwone Diabły pogubiły w okresie świątecznym wiele punktów, notując aż trzy remisy. Na pewno Jose Mourinho nie był zadowolony stąd możliwe są dziś korekty w składzie.

Everton na własnym terenie uczestniczy w meczach, które kończą się średnią 3 bramek na mecz. Sześć z dziesięciu ich domowych spotkań kończyło się overem 2.5.

Co ciekawe Manchester na wyjazdach również kończy swoje mecze ze średnią 3 goli na mecz i w delegacjach aż 7 na 10 spotkań kończył więcej niż dwoma bramkami. Dlatego stawiamy dziś na over 2.5.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Everton – Manchester United, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 2.35.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…