Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 2.04.

Oceń

Singla na poniedziałek zagramy w belgijskiej ekstraklasie, a konkretniej w grupie mistrzowskiej tej ligi. Wybraliśmy ciekawe spotkanie, które naszym zdaniem ma duży potencjał zarobkowy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że w meczu Club Brugge z Genk padną więcej niż dwa gole. Gdy te drużyny grają przeciwko sobie, bardzo często linia 2.5 jest pokrywana.

Brugge jest liderem rozgrywek po podziale na grupy i cel jest oczywisty – mistrzostwo kraju. Pierwszy krok w tym kierunku to pokonanie ostatniej drużyny tabeli grupy mistrzowskiej. Trzy punkty pewnie zostaną u gospodarzy, ale spodziewamy się, że goście nie przegrają do zera i tym samym zobaczymy tu przynajmniej trzy gole.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Club Brugge – Genk, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.64.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…