Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 2.07.

Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 2.07.
Oceń

Singla na poniedziałek 2. dzień lipca zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Oferta piłkarska jest dziś wyjątkowo słaba, zatem wyruszamy za Atlantyk, aby tam szukać pieniędzy.

Stawiamy, że Cleveland Indians pokonają na wyjeździe Kansas City Royals różnicą przynajmniej dwóch runów. Obie drużyny mają różne cele na ten sezon. Goście walczą o jak najlepsze miejsce przed Playoffs, a gospodarze sezon mają już spisany na straty.

Przewagę Indians widzimy dziś głównie na pozycji miotacza, którym dziś będzie Corey Kluber, który w tym sezonie ma bilans 11-4. Liczymy, że przewaga gości będzie na tyle duża, że pokryją handicap -1.5 ranów.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Kansas City Royals – Cleveland Indians, typ: 2 (-1.5), kurs: 1.60.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…