Typy na dziś: Singiel na sobotę 14.04.

Oceń

Sobotniego Singla zagramy trochę nietypowo, bo w NHL, która jest w fazie Playoffs. Wybraliśmy spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:oo czasu polskiego i które rokuje na zarobek. Zapraszamy – i jak zawsze – życzymy wielkich wygranych!

Stawiamy, że Nashville Predators pokonają u siebie Colorado Avalanche w regulaminowym czasie gry. Gospodarze należą do najlepszych ekip NHL i pierwsze spotkanie w tej serii wygrali dość przekonująco, bo aż 5:2. Tym samym liczba domowych zwycięstw Predators nad Avalanche urosła do sześciu wygranych z rzędu.

Liczymy, że ekipa z Nashville zanim wyruszy do Kolorado na kolejne mecze tej serii, będzie chciała wygrać i tym samym postawić gości pod ścianą. Wybrną z 0:2 w tej rundzie PO nie jest łatwo…

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Nashville Predators – Colorado Avalanche, typ: 1, kurs: 1.58.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…