Typy na dziś: Singiel na sobotę 30.12.

Typy na dziś: Singiel na sobotę 30.12.
Oceń

Sobotniego Singla zagramy we Włoszech, gdzie dziś zostanie rozegrana 19. kolejka w Serie A. Jest to jednocześnie ostatnia w tym roku seria gier we włoskiej ekstraklasie.

Stawiamy dziś na domowe zwycięstwo Sampdorii ze Spal. Gospodarze notują serię dwóch porażek z rzędu przed własną publicznością. Wcześniej u siebie byli niepokonani przez sześć kolejek z rzędu. Liczymy, że dziś się przełamią i pokonają Spal, który na 9 meczów wyjazdowych przegrał aż sześć.

Mimo kontuzji Karola Linetty’ego uważamy, że Sampdoria wygra i wróci na właściwe, czyli zwycięskie tory.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Sampdoria – Spal, typ: 1, kurs: 1.75.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…