Typy na dziś: Singiel na sobotę 6.01.

Typy na dziś: Singiel na sobotę 6.01.
Oceń

Singla na sobotę zagramy we włoskiej Serie A, która dziś dokończy 20 kolejkę spotkań. Sporo meczów dziś jest do grania, ale my bierzemy jedno spotkanie, w którym widzimy szczególną wartość.

Stawiamy, że Sampdoria wygra dziś wyjazdowe spotkanie z Benevento. Beniaminkiem w poprzedniej kolejce wygrał swoje pierwsze spotkanie w tym sezonie. I chyba tylko na tym bukmacherzy opierają swój optymizm, windując kurs na wygraną Sampdorii do 2.00.

Naszym zdaniem ekipa z Genui jest lepsza piłkarsko i dziś udowodni to na boisko. Może nie będzie to overowe spotkanie, ale trzy punkty zgarnie dziś Sampdoria.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Benevento – Sampdoria, typ: 2, kurs: 2.00.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…