Typy na dziś: Singiel na sobotę 7.04.

Oceń

Singla na sobotę zagramy we francuskiej Ligue 2, czyli zapleczu tamtejszej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli pokaźnych wygranych od bukmacherów.

Stawiamy dziś, że Reims wygra przed własną widownią z Le Havre. Gospodarze są liderem rozgrywek i głównym kandydatem do awansu do Ligue 1. Na własnym boisku Reims wygrało aż 12 z 15 meczów, czyniąc ze Stade Auguste-Delaune w trudną do zdobycia twierdzę. Obecnie ekipa z północno-wschodniej części Francji jest na fali czterech z rzędu pojedynków wygranych przed własną widownią.

Liczymy na podtrzymanie tej serii, bo Le Havre mocno spuściło z tonu w tej fazie rozgrywek. Goście grają słabo na wyjazdach, bo z 5 ostatnich delegacji przywieźli zaledwie punkt, przegrywając aż cztery razy.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Reims – Le Havre, typ: 1, kurs: 1.80.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…