Typy na dziś: Singiel na środę 11.05.

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Dla Czarnych Kotów będzie to mecz o życie. Jeżeli Sunderland wygra to spotkanie to zapewni sobie utrzymanie na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek. Na pewno gospodarze zrobią wszystko w tym meczu, aby zakończyć go zwycięstwem. W ostatnim spotkaniu u siebie z Chelsea przegrywali dwukrotnie, ale ambitnie walcząc, mecz ten zakończyli zwycięstwem.

Było to na pewno bardzo istotne zwycięstwo, jeżeli chodzi o szanse utrzymania się Sunderlandu w Premier League. Jeżeli Czarne Koty przegrają ten mecz, będą musiały liczyć na to, że w ostatniej kolejce zdobędą więcej punktów niż Norwich i Newcastle. Dla Evertonu końcówka sezonu jest bardzo słaba. Zdobyli tylko pięć punktów w ostatnich pięciu meczach.

Jeżeli chodzi o spotkania wyjazdowe to The Toffes nie wygrali żadnego z ostatnich pięciu spotkań ponosząc aż trzy porażki. Słaba gra Evertonu może wynikać z tego, że praktycznie nie gra już o nic. Trudne spotkanie do typowania, ale z uwagi, że dla gospodarzy mecz ten ma kolosalne znaczenie, można postawić na ich zwycięstwo.

Anglia – Premier League, godz. 20:45, Sunderland – Everton, typ. 1, kurs: 1.75.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto, w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu. Kliknij TUTAJ, aby mieć konto u najlepszego bukmachera.