Typy na dziś: Singiel na środę 16.05.

Typy na dziś: Singiel na środę 16.05.
Oceń

Singla na środę w 16. dzień maja zagramy w litewskiej A Lyga, w której zostanie rozegrane spotkanie 14. kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Troki wygrają na wyjeździe z Jonavą. Gospodarze to najgorsza ekipa tej ligi i lepszego rywala na przełamanie ekipa z Trok nie mogła sobie zażyczyć.

Goście potrzebują przełamania, bo po dobrym początku sezonu ostatnio nie wygrali od trzech meczów. Liczymy, że dziś przyjdzie zmiana kierunku i Troki zgarną trzy punkty, bo rywal jest naprawdę słaby.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Jonava – Trakai, typ: 2, kurs: 1.55.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…