Typy na dziś: Singiel na środę 28.03.

Typy na dziś

Przed nami dwa dni posuchy w graniu ciekawych meczów piłkarskich. Dopiero w piątek oferta się powiększy, więc do tego czasu zalecamy ostrożność, albo nawet wstrzemięźliwość.

My do Singla na środę znów zaglądniemy do NBA, w której walka o jak najlepsze miejsce przed Playoffs trwa w najlepsze. Dziś w nocy Sixers zagrają z Knikcs i jeśli wygrają (przy porażce Cavs, którzy grają B2B) mogą awansować na trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej. To, że Philly wygra, nie ulega żadnej wątpliwości, bo nowojorczycy sezon spisali na straty.

My jednak uważamy, że na południu Filadelfii gospodarze wygrają przynajmniej 11 punktami. Grając w Wells Fargo Center ekipa Szóstek ma chip na swoich barkach, bo kibice chcą efektownych wygranych. Dobra wiadomość jest taka, że do składu gospodarzy wrócił Markelle Fultz, czyli „jedynka” z ubiegłorocznego draftu. To znaczne wzmocnienie i tak już mocnej ekipy.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Philadelphia 76ers – New York Knicks, typ; 1 (-10.5), kurs: 1.63.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”