Typy na dziś: Singiel na wtorek 13.03.

Typy na dziś: Singiel na wtorek 13.03.
Oceń

Dziś wiele typów nie będzie, bo poza Ligą Mistrzów nie ma nic ciekawego do grania, a po co tracić ciężko zarobione pieniądze. Coś tam jak zawsze znajdziemy, ale zalecamy ostrożność. Powodzenia!

Stawiamy dziś na Wilków z Wolverhampton. Ostatnio doznali sromotnej porażki (1:4) w wyjazdowej potyczce z Aston Villą. Jednak warto pamiętać powodzenie, że porażki uczą nie popełniać tych samych błędów, dlatego są tak ważne nie tylko w sporcie, ale w codziennym życiu.

Uważamy, że Wolves dziś odbiją sobie ostatnie niepowodzenie i pokonają słabeusza z Reading przynajmniej dwoma bramkami. Sportowa złość i zwykła, ludzka chęć rehabilitacji sprawi, że dziś zobaczymy mocniejsze i silniejsze Wilki niż w poprzedniej kolejce.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Wolves – Reading, typ: 1, (handicap 0:1), kurs: 1.91.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…