Typy na dziś: Singiel na wtorek 17.04.

Oceń

Singla na wtorek zagramy w irlandzkiej Premier Division, w której rozegrane dziś zostaną dwa spotkania. Wybraliśmy jedno, które dobrze rokuje. Zapraszamy i życzymy – jak zawsze – wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Cork City pokona u siebie Sligo Rovers przynajmniej dwoma bramkami. Gospodarze powoli wchodzą w sezon, ale u siebie są bezbłędni, notując komplet zwycięstw. To, że Cork wygra wiedzą również bukmacherzy, dając niski kurs na czystą „jedynkę”. My jednak uważamy, że dziś na Turners Cross miejscowa ekipa rozwinie skrzydła i wygra pokrywając handicap 0:1.

Wystarczy nam skromne 2:0, ale mamy przeczucie, że Cork wygra to spotkanie wyżej.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Cork City – Sligo Rovers, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.97. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…