Typy na dziś – Singiel: Örebro – Sirius

Oceń

Singla na wtorek 25. dzień września zagramy w szwedzkiej ekstraklasie, w której zostanie dziś rozegrane tylko jedno spotkanie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Örebro pokona na własnym stadionie Sirius. Gospodarze zajmują dziewiąte miejsce w lidze, ale sporo punktów potracili grając z drużynami z czołówki. Gdy przyjrzymy się ich wynikom z drużynami z dolnej części tabeli, zauważymy, że przed własną widownią nie mają problemów ze zdobywaniem punktów. Ostatnie dwa domowe mecze wygrali po 2:1, w tym pokonali faworyzowany zespół Östersunds.

Goście są jedną z najsłabszych drużyn Allsvenskan. Owszem ostatnio kilka razy zapunktowali, ale grali głównie z drużynami z końca stawki. Naszym zdaniem warto dziś postawić na gospodarzy, którzy są solidną ekipą i mecze z tak słabymi rywalami jak Sirius wygrywają.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Örebro – Sirius, typ: 1, kurs: 1.85.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB