Typy na dziś – Singiel: Portimonense – Sporting

Typy na dziś

Singla na niedzielę 7. dzień października zagramy w portugalskiej Primeira Liga, w której rozegrane dziś zostaną trzy spotkania. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Sporting Lizbona pokona na wyjeździe Portimonense. Gospodarze zajmują ostanie miejsce w tabeli, a goście są na 5. pozycji, ze stratą trzech punktów do lidera z Bragi.

Sporting w tym sezonie rozegrał na wyjeździe trzy spotkania i zanotował bilans 1-1-1. Nie jest to może imponująca statystyka, ale dwa z trzech meczów w delegacji ekipa z Lizbony grała z drużynami z czołówki (porażka z Bragą, remis z Benfiką).

Z ekipami z dołu tabeli Sporting przeważnie nie miał problemów ze zdobywaniem kompletu punktów na wyjazdach. Liczymy, że dziś goście zgarną trzy punkty i zbliżą się do topu tabeli.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Portimonense – Sporting, typ: 2, kurs: 1.77.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Poniedziałek 17.02.
https://youtu.be/ffwUlDbPUXI
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E48. w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/5wX5mm2Z1BQxQBf3qWwjRl?si=uiIMZ2XGRA6GN99WPrB-aw

Podcast #kasujemy S01.E48. w Apple Podcasty https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=5af2b62a-a09e-4eb0-9ee6-4c599f612434

Load More…