Typy na dziś – Singiel: Sirius – Östersunds

Oceń

Singla na sobotę 22. dzień września zagramy w szwedzkiej ekstraklasie, w której rozegrane dziś zostaną cztery spotkania. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy na wyjazdowe zwycięstwo Östersunds z Siriusem. Goście mają fatalną passę, bo przegrali cztery mecze z rzędu. Z ekipy, która miała bić o się o mistrzostwo kraju, nagle stali się ligowym średniakiem. Jednak każda passa się kiedyś kończy i my liczymy, że Östersunds wygra dziś na wyjeździe.

Sirius zajmuje trzecie miejsce od końca i jest najgorszą drużyną w całej lidze, gdy występuje w roli gospodarza. Na 10 meczów u siebie wygrali tylko jeden, a aż sześć przegrali.

Uważamy, że Östersunds ma lepszą drużynę i dziś to udowodni na boisku.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Sirius – Östersunds, typ: 2, kurs: 2.05.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB