Typy na dziś: Dubel na sobotę 22.09.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na sobotę w 22. dzień września wybraliśmy z portugalskiej ekstraklasy oraz amerykańskiej ligi bejsbola MLB. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.17.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Yankees wygrają z Baltimore różnicą przynajmniej dwóch runów. Orioles to najgorsza drużyna ligi i nie dajemy im żadnych szans w Nowym Jorku. Minionej nocy przegrali dwoma runami i dziś również handicap -1.5 zostanie pokryty.

W drugim meczu Dubla stawiamy na wyjazdowe zwycięstwo Porto z Vitorią Setubal. Goście wygrali na tym stadionie cztery z ostatnich pięciu meczów. Liczymy, że dziś dobra passa Porto zostanie podtrzymana i trzy punkty pojadą na Estadio do Dragao.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB