Typy na dziś – Singiel: Zenit St. Petersburg – Dinamo Mińsk

Typy na dziś

Singla na czwartek 16. sierpnia zagramy w eliminacjach do Ligi Europy. Wiecie dobrze, że nie lubimy grać pucharów, dziś nie mamy innego wyjścia.

Stawiamy, że w starciu Zenita St. Petersburg z Dinamem Mińsk padną mniej niż cztery gole. Dokładnie tyle padło w pierwszym pojedynku, które wygrali Białorusini (4:0).

Nie sądzimy, że mińszczanie wyjadą do Rosji i nagle stracą całą przewagę, którą sobie wypracowali w pierwszym pojedynku. Być może Zenit wygra, ale na pewno nie na tyle, aby awansować. Dlatego naszym zdaniem warto zagrać na poniżej 3.5 gola. Ryzykantom polecamy nawet under 2.5.

A teraz Słuchajcie! Mamy dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Zenit St. Petersburg – Dinamo Mińsk, typ: poniżej. 3.5 gola, kurs: 1.71. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…