Typy na EURO 2016: Walia – Irlandia Północna

Typy na mecz 1/8 finału Euro 2016, spotkanie Walia – Irlandia Północna. Drugi mecz fazy pucharowej turnieju Euro 2016 rozegrany zostanie w sobotę o godz.18:00 na stadionie Parc de Princes w Paryżu.

Walijczycy wygrali grupę B, pokonując Słowację i Rosję oraz dosyć pechowo przegrywając z Anglią. Gareth Bale i jego koledzy pokazali w dotychczasowych spotkaniach, że są bardzo dobrze przygotowani do tego turnieju. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Bale’a, który przez wielu piłkarskich ekspertów uznawany jest za trzeciego po Messim i Ronaldo piłkarza świata. Jak ma swój dzień, to jest nie do zatrzymania. W każdym meczu grupowym Bale strzelał bramkę i dzięki temu prowadzi w klasyfikacji strzelców Euro 2016. Sam Bale bez swoich kolegów niczego wielkiego by jednak nie dokonał. W bardzo dobrej dyspozycji są także: Joe Allen i Aaron Ramsey.

Irlandia Północna, która grała w polskiej grupie, awansowała z trzeciego miejsca, głównie dzięki wygranej z Ukrainą 2:0. Mecz ten toczony był w bardzo trudnych warunkach, a sędzia musiał nawet przerywać to spotkanie z powodu opadu gradu. Warunki atmosferyczne, a co za tym idzie warunki na boisku w Lyonie sprzyjały wyspiarzom. Dzisiaj w Paryżu ma być ładnie, ciepło i bez deszczu. Irlandia Płn. ma zbyt mało atutów w ofensywie, aby przeciwstawić się dzisiaj silniejszej od nich Walii. Nasz typ na to spotkanie to zwycięstwo gospodarzy połączony z underem bramkowym po bardzo dobrym kursie. Festiwalu bramek w tym spotkaniu raczej nie będzie.

Euro 2016, 25 czerwca, godz. 18:00, Walia – Irlandia Płn, typ: 1 + under 3.5, kurs: 2.35

Otwórz konto u porządnego bukmachera! Kliknij ==> TUTAJ <== i odbierz swój bonus! Nie czekaj!