Typy na mistrzostwa świata: Belgia – Japonia

Typy na mistrzostwa świata: Belgia – Japonia
Oceń

Belgia – Japonia to kolejny mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. W poniedziałek zostaną rozegrane dwa spotkania 1/8 finału, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Belgia, na której zwycięstwo Fortuna wystawiła kurs 1.39. My jednak idziemy w stronę bramek i stawiamy, że w tym pojedynku padną więcej niż dwa gole.

Belgowie mają ogromną siłę rażenia, co pokazali w fazie grupowej. Ich gra ofensywna zachwyca i wielu fachowców widzi ich w wielkim finale. Żeby tam dojść muszą pokonać Japonię, z którą powinni sobie spokojnie poradzić. Uważamy, że zobaczymy w tym spotkaniu wiele bramek i linia 2.5 zostanie pokryta.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Belgia – Japonia, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.90.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…