Typy na mistrzostwa świata: Chorwacja – Nigeria

Chorwacja – Nigeria to szósty mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. W sobotę zostaną rozegrane cztery spotkania mundialu, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Chorwacja w 15 ostatnich meczach strzelała przynajmniej jedną bramkę w dziewięciu z nich. Co ważne dla naszego typu, aż w 10 z tych 15 spotkań traciła przynajmniej jednego gola.

Nigeria strzelała przynajmniej jedną bramkę w siedmiu z ostatnich 10 potyczek.

Uważamy, że będzie to otwarte spotkanie, w którym zobaczymy przynajmniej trzy gole. Wynik, który nam chodzi po głowie, to 2:1 dla Chorwacji.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Chorwacja – Nigeria, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 2.24. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…