Typy na dziś: Singiel na sobotę 16.06.

Typy na dziś

Singla na sobotę 16. dzień czerwca zagramy w fińskiej Veikkausliiga. Typy na mundial podajemy w osobnym zestawieniu, ale nie wykluczamy, że czasami damy do Singla typ z mistrzostw świata. Dziś jednak zagramy na Wyspach.

Stawiamy dziś, że HJK Helsinki wygra wyjazdowe spotkanie z Ilves, tak jak czynili to trzy razy w podczas czterech ostatnich wizyt na tym stadionie. HJK jest liderem rozgrywek i w tym sezonie rozegrali na wyjeździe 7 meczów, z czego aż sześć wygrali.

Gracze z Helsinek nie mają problemu z wygrywaniem ze średniakami, a do takich z pewnością należą gospodarze.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Ilves – HJK Helsinki, typ: 2, kurs: 1.63.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…