Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 18.06.

Typy na dziś

Singla na poniedziałek 18. dzień czerwca zagramy w białoruskiej ekstraklasie. Typy na mundial podajemy w osobnym zestawieniu, ale nie wykluczamy, że czasami damy do Singla typ z mistrzostw świata.

Dziś poza mundialem oraz ligą białoruską nie ma absolutnie nic do grania. Oferta piłkarska jest mocno ograniczona, ale my jak zawsze coś zagramy.

Stawiamy na domowe zwycięstwo Dynama Mińsk nad Vitebskiem. Goście są typową drużyną własnego boiska, gdzie na sześć meczów aż w pięciu zdobywali komplet punktów. Przegrali jedynie z BATE, czyli z liderem. Vitebsk gubi punkty na wyjazdach i to powinni wykorzystać zawodnicy ze stolicy.

Dynamo do wczoraj było wiceliderem, ale spadło na 3. miejsce po niedzielnej wygranej Soligorska. Uważamy, że dziś wygra lepsza drużyna, a tą jest zespół z Mińska, który powinien dziś zgarnąć trzy punkty i wrócić na 2. miejsce w tabeli.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dynamo Mińsk – FK Vitebsk, typ: 1, kurs: 1.85.

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…