Typy na rzuty rożne: Ajax – Willem II

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne

Ajax na własnym terenie nabija rywalom średnio 2.60 rzutów rożnych na mecz. Willem II natomiast wykonuje średnio 4.70 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4 RR.

Ajax w każdym spotkaniu ligowym na własnym terenie pozwalał rywalom na przynajmniej dwa kornery. Goście natomiast w ostatnich pięciu spotkaniach wykonywali średnio 4 rzuty rożne.

W związku z tym w dzisiejszym starciu stawiamy, że goście zdobędą przynajmniej dwa kornery.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest gotówka. 

Ajax – Willem II, typ: Willem II powyżej 1.5 rzutów rożnych, kurs: 1.45.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.