Typy na rzuty rożne: Belgia – Szkocja

Typy na rzuty rożne

Belgia w ostatnich dziesięciu spotkaniach na własnym terenie wykonywała średnio 7.30 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijała średnio 3.10 RR.

Szkocja natomiast w ostatnich dziesięciu spotkaniach wyjazdowych wykonywała średnio 4 rzuty rożne na mecz, a rywalom nabijała średnio 4.30 RR.

Belgia na własnym terenie nigdy nie przegrała ze Szkocją i w dzisiejszym spotkaniu raczej nie będzie niespodzianki. Liczymy, że gospodarze będą stwarzali mnóstwo sytuacji podbramkowych i wykonają o 4 rzuty rożne więcej.

Belgia – Szkocja, typy: Belgia więcej rzutów rożnych (Handicap 0:3), kurs: 1.45.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama