Typy na rzuty rożne: Kazachstan – San Marino

Typy na rzuty rożne

Kazachstan w ostatnich dziesięciu spotkaniach na własnym terenie wykonywał średnio 3.10 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijał średnio 3.70 RR.

San Marino natomiast w ostatnich dziesięciu spotkaniach wyjazdowych wykonywało średnio 0.70 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijało średnio aż 10.7 RR.

Goście zawsze nabijają sporo rzutów rożnych rywalom. W dzisiejszych pojedynku stawiamy, że gospodarze wykonają o 7 kornerów więcej.

Kazachstan – San Marino, typ: Kazachstan więcej rzutów rożnych (Handicap -6.5), kurs: 1.55.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama