Typy na rzuty rożne: Esbjerg – Odense

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne: Esbjerg – Odense
Oceń

Esbjerg w tym sezonie wszystkie 8 spotkań kończyło overem 9.5 rzutów rożnych, średnio wykonując na własnym terenie aż 7.25 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijając 5.5 RR.
Gospodarze w tym sezonie kończą mecze bardzo wysokimi overami rzutów rożnych, a najwyższy over to aż 20 kornerów w meczu!

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Odense średnio wykonuje 5.5 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 3 RR.

Ostatnie dwa spotkania pomiędzy tymi drużynami kończyły się zawsze overem 9.5 rzutów rożnych. Dzisiaj zdecydowanie stawiamy na 10 kornerów.

Esbjerg – Odense, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.71.


Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…