Typy na rzuty rożne: Heerenveen – Willem II

Typy na rzuty rożne

Heerenveen na własnym terenie wykonuje średnio 6.90 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.30 RR.

Willem II natomiast wykonuje średnio 4.70 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.80 RR.

Heerenveen na szesnaście spotkań ligowych dwanaście razy kończyli je overem 10.5 rzutów rożnych. Ostatnie dwa spotkania pomiędzy tymi drużynami kończyły się overem 12.5 rzutów rożnych. Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy na przynajmniej 9 kornerów.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

Heerenveen – Willem II, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Lyngby – Odense https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyngby-odense/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Aston Villa – Leeds https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-aston-villa-leeds/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-41/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…