Typy na rzuty rożne: Rangers – Hibernian

Typy na rzuty rożne

Rangers w poprzednim sezonie na własnym terenie wykonywali średnio aż 8.42 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijali średnio 3 RR.

Hibernian natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonywał średnio 4.10 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijał średnio 5.68 RR.

Ostanie 5 z 6 spotkań pomiędzy tymi drużynami kończyło się zawsze overem 9.5 rzutów rożnych. W dzisiejszym starciu stawiamy na przynajmniej 10 kornerów.

Rangers – Hibernian, powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.70.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy